Okná

 Kladiete veľký dôraz na život v atmosfére orientovanej na dizajn. Prezentujete sa ako trendsetter a uprednostňujete technologické pokroky. studio vyzdvihuje Váš exkluzívny životný štýl – zrealizujte svoje individuálne požiadavky!

POHĽAD ZVNÚTRA

Zredukovanie na podstatné vytvorí priestor pre Vašu sebarealizáciu a perfektný priestor na stiahnutie sa pred Vašim všedným pracovným dňom. studio predstavuje vysoký životný štandard a poskytuje jedinečný pocit zo života.

INDIVIDUALIZÁCIA

studio okná perfektne zapadnú do architektúry Vášho domova a presvedčia čistými štruktúrami bytovej architektúry. Zdôraznite akcenty povrchom a farbami!

Povrchy

Zvonku si môžete zvoliť medzi plastom s dlhodobou životnosťou, počasiu odolným hliníkom so širokou paletou farieb a farebne bohatou optikou dreva a zvnútra medzi plastom s dlhodobou životnosťou a prirodzeným drevom so širokou paletou farieb.

Farby

Tu nájdete ako odporúčanie výber farieb – hodiacich sa k Vašim studio oknám. V zobrazení farieb môžu vzniknúť farebné odchylky medzi zobrazením na Homepage a originálnymi výrobkami. Pri niektorých systémoch okien nie sú možné všetky farebné vyhotovenia. Váš Internorm [1st] window partner Vám rád poskytne originálne farebné vzorky.

MOŽNOSTI ZABUDOVANIA

studio okná Vám umožňujú individuálne zabudovanie:

  • bezrámovú architektúru, t.z. trojstranné zabudovanie do muriva – viditeľná je iba tabuľa skla (pri studio oknách KF400 a KF 405)
  • klasickú architektúru – zabudovanie s kompletne viditeľnými rámami okna s minimálnou pohľadovou šírkou
  • moderná renovácia – štylizovaná optika krídla a rámu

Drevo / Hliník

HF 410
NOVÉ
Detail

HV 350

Detail

HF 310

Detail

Plast / Hliník

KV 440

Detail

KF 410

Detail

KF 405

Detail

KF 500

Detail

 

 

Plast

KF 405
 
 THERMO DESIGN
Detail