Dvere

POHĽAD ZVONKU

Kladiete veľký dôraz na život v atmosfére orientovanej na dizajn. Prezentujete sa ako trendsetter a uprednostňujete technologické pokroky. studio vyzdvihuje Váš exkluzívny životný štýl – zrealizujte svoje individuálne požiadavky!

POHĽAD ZVNÚTRA

Zredukovanie na podstatné vytvorí priestor pre Vašu sebarealizáciu a perfektný priestor na stiahnutie sa pred Vašim všedným pracovným dňom. studio predstavuje vysoký životný štandard a poskytuje jedinečný pocit zo života.

 Drevo / Hliník 

 Plast / Hliník 

HT 410
Detail

AT 410
Detail

INDIVIDUALIZÁCIA

studio dvere perfektne zapadnú do architektúry Vášho domova a presvedčia svojími čistými líniami. Zdôraznite akcenty povrchom a farbami!

Povrchy

studio dvere sú zvonku vyhotovené z vysoko kvalitného hliníka, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom - v širokej palete farieb. Zvnútra sú studio dvere z prírodného dreva v rozličných lazúrovaných a krycích farbách.

Farby

Tu nájdete ako odporúčanie výber farieb – hodiacich sa k Vašim studio oknám. Medzi zobrazením na Homepage a originálnymi výrobkami môžu vzniknúť farebné odchýlky. Pri niektorých modeloch dverí nie sú možné všetky farebné prevedenia. Váš Internorm [1st] window partner Vám rád poskytne originálne farebné vzorky.

Pánty dverí zvnútra

Sériovo sú použité tri výškovo nastaviteľné pánty dverí s plne skrytým kovaním.