Okná

POHĽAD ZVONKU

Kladiete veľký dôraz na dobrú kvalitu života a na útulný, pokojný domov. Vytvorte s home soft oknami príjemnú, harmonická atmosféru bývania!

POHĽAD ZVNÚTRA

Oblé tvary home soft okien splnia Vaše túžby po harmónii a útulnosti. home soft predstavuje dobrý životný štandard a vytvorí veľa priestoru na realizáciu pre Vaše tvorivé schopnosti.

INDIVIDUALIZÁCIA

home soft okná optimálne zapadnú do architektúry Vášho domova a očaria oblými tvarmi v bytovej architektúre.Zdôraznite akcenty povrchom, priečkami a farbami!

Povrchy

Zvonku si môžete zvoliť medzi plastom s dlhodobou životnosťou, počasiu odolným hliníkom so širokou paletou farieb a prirodzeným drevom a zvnútra medzi plastom s dlhodobou životnosťou ako aj prírodným drevom so širokou paletou farieb.

Priečky

Zvoľte si z obsiahleho programu priečok: viditeľné a integrované priečky v rozličných šírkach.

Farby

Tu nájdete ako odporúčanie výber farieb – hodiacich sa k Vašim home soft oknám. Medzi zobrazením na homepage a originálnymi výrobkami sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. Pri niektorých okenných systémoch nie sú možné všetky farby. Váš [1st] window partner Vám rád poradí a ukáže originálne farebné vzorky.

Drevo / Hliník

HF 410
NOVÉ
Detail

HV 350
 
Detail

HF 310
 
Detail

HF 210
 
Detail

   

Plast / Hliník

KV 440
 
Detail

KF 410
 
Detail

KF 200
 
Detail

Plast

KF 410
 
Detail

KF 200
 
Detail