Drevo / Hliník

HF 410
NOVÉ
Detail

HV 350
 
Detail

HF 310
 
Detail

HF 210
 
Detail

     

Plast / Hliník

KF 500
Plus X Award: NAJLEPŠÍ
PRODUKT ROKU 2013
Detail

KV 440
 

Detail

KF 410

 
Detail

KF 200
 
Detail

 

 

Plast

KF 410

 
Detail

KF 500
Plus X Award: NAJLEPŠÍ
PRODUKT ROKU 2013
Detail

 

Okná

POHĽAD ZVONKU

Ako purista kladiete veľký dôraz na vysokú kvalitu života a ste orientovaný štýlovo. home pure okná vyzdvihujú Váš aktívny životný štýl – uskutočnite svoje puristické požiadavky!

POHĽAD ZVNÚTRA

Priamočiare tvary home pure okien uspokoja Vaše požiadavky na puristickú estetiku. home pure predstavuje vysoký životný štandard a posilní Váš individuálny pocit zo života.

INDIVIDUALIZÁCIA

home pure okná perfektne zapadnú do architektúry Vášho domova a presvedčia čistými štruktúrami bytovej architektúry. Zdôraznite akcenty povrchom a farbami!

Povrchy

Zvonku si môžete zvoliť medzi plastom s dlhodobou životnosťou, počasiu odolným hliníkom so širokou paletou farieb a prirodzeným drevom a zvnútra medzi plastom s dlhodobou životnosťou a prírodným drevom so širokou paletou farieb.

Farby

Tu nájdete ako odporúčanie výber farieb – hodiacich sa k Vašim home pure oknám. Medzi zobrazením na homepage a originálnymi výrobkami sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. Pri niektorých okenných systémoch nie sú možné všetky farby. Váš [1st] window partner Vám rád poradí a ukáže originálne farebné vzorky