Dvere

POHĽAD ZVONKU

Ako purista kladiete veľký dôraz na vysokú kvalitu života a ste orientovaný štýlovo. home pure dvere vyzdvihujú Váš aktívny životný štýl – uskutočnite svoje puristické požiadavky!

POHĽAD ZVNÚTRA

Priamočiare tvary home pure dverí uspokoja Vaše požiadavky na puristickú estetiku. home pure predstavuje vysoký životný štandard a posilní Váš individuálny pocit zo života.

INDIVIDUALIZÁCIA

home pure dvere perfektne zapadnú do architektúry Vášho domova a presvedčia čistými štruktúrami bytovej architektúry. Zdôraznite akcenty povrchom a farbami!

Povrchy

home pure dvere sú zvonku vyrobené z vysokokvalitného hliníka odolného voči poveternostným vplyvom (prípadne fenolu pri HT 300) - v širokej palete farieb. Zvnútra si môžete vybrať medzi hliníkom s dlhodobou životnosťou a prírodným drevom - v širokej palete farieb.

Drevo / Hliník

HT 400
Detail

HT 300
Detail

 

Hliník

AT 400
Detail

AT 310
Detail

AT 200
Detail

Farby

Tu nájdete ako odporúčanie výber farieb – hodiacich sa k Vašim home pure dverám. Medzi zobrazením na homepage a originálnymi výrobkami sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. Pri niektorých modeloch dverí nie sú možné všetky farby. Váš [1st] window partner Vám rád poradí a ukáže originálne farebné vzorky.

Pánty dverí zvnútra

Sériovo sú použité tri výškovo nastaviteľné pánty dverí.

Antikorový sokel zvonku

Podľa želania si môžete vybrať antikorový sokel v rozličných výškach.