Okná

POHĽAD Z VONKU

Kladiete veľký dôraz na vysokú kvalitu života a na exkluzívny a elegantný štýl bývania. ambiente okná sledujú reč tvarov od secesie a klasicizmu – od tradičných, klasických domov až po elegantné vidiecké sídla.

Všetky ambiente okná môžu byť vytvorené v Softline- dizajne (oblé tvary) a Premium- dizajne (konvex- konkávne tvary).

POHĽAD Z VNÚTRA

Klasické tvary ambiente okien stvárni exkluzívne, vkusné bývanie. Internorm ambiente okná predstavujú vysoký životný štandard a ponúkajú rozmanité možnosti stvárnenia.

INDIVIDUALIZÁCIA

ambiente okná perfektne zapadnú do architektúry Vášho domova a očaria tradičnými tvarmi bytovej architektúry. Zdôraznite akcenty povrchom, priečkami a farbami!

Povrchy

Zvonku si môžete zvoliť medzi plastom s dlhodobou životnosťou, počasiu odolným hliníkom so širokou paletou farieb a prirodzeným drevom a zvnútra medzi plastom s dlhodobou životnosťou a dekoračnými fóliami pre plastové povrchy ako aj prírodným drevom so širokou paletou farieb.

Farby

Tu nájdete ako odporúčanie výber farieb – hodiacich sa k Vašim ambiente oknám. Medzi zobrazením na homepage a originálnymi výrobkami sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. Pri niektorých okenných systémoch nie sú možné všetky farby. Váš [1st] window partner Vám rád poradí a ukáže originálne farebné vzorky.

Priečky

Zvoľte si z obsiahleho programu priečok: viditeľné a integrované priečky v rozličných šírkach ako aj zlaté a olovené priečky.

Drevo / Hliník

HF 410
NOVÉ
Detail

HV 350
 
Detail

HF 310
 
Detail

HF 210
 
Detail

   

Plast / Hliník

KV 440
 
Detail

KF 410
 
Detail

KF 200
 
Detail

Plast

KF 410
 
Detail

KF 200
 
Detail